About us

من نگین صدری دانش آموخته رشته معماری و علاقمند به خلق فضایی هنرمندانه با تکیه بر دانش و علم مهندسی روز دنیا سعی در ایجاد مجموعه ای جوان و پویا، متشکل از مهندسان خلاق و علاقه مند نموده ام برای ایجاد تحولی نوین در ساختار مهندسی امروز

در گروه مهندسی نگین صدری سعی داریم با نوآوری در طراحی،توجه به جزئیات  ،نحوه ارائه و اجرای خاص در کاهای خود،بتواند ارتباط گمگشته میان معماری و طراحی داخلی را بیش از پیش فراهم نماییم.

خدمات ما

کلیه خدمات : طراحی پلان ، نما ، طراحی داخلی ، نظارت و اجرا پروژه های لوکس ساختمانی ( اداری ، تجاری ، ویلایی ، مسکونی ، مشاعات و فضای سبز ) را از پی ریزی تا چیدمان به سبک های مختلف و با بهترین و بروز ترین متریال ها و با نیروهای حرفه ای ارائه میدهند.

بررسی و ایجاد پروپوزال و برندینگ در زمینه ی معماری  بنا و برند شما از جمله خدمات مازاد طراحی گروه مهندسی معماری نگین صدری می باشد.

هدف از ایجاد این وبسایت

این وبسایت به این دلیل شروع به کار کرده است تا مشتریان و مخاطبان ما بتوانند به راحتی با ما در ارتباط باشند و محصولات و خدمات مورد نظر خود را به راحتی دریافت کنند.

همچنن شما می توانید جدید ترین نمونه کار های طراحی و اجرای ما را از طریق وبسایتمان مشاهده کنید و از آخرین اخبار معماری و طراحی داخلی روز دنیا مطلع شوید.

Professional Designer

Open chat
سلام به خدمات طراحی ما نیاز دارید ؟
گروه مهندسی معماری نگین صدری
سلام جهت مشاوره طراحی با ما در ارتباط باشین